Bye Bra poskytuje maximální pohodlí díky své unikátní, přilnavé, výstužné síle. Vyrobeno firmou 3M a aplikace je tak snadná.

Bye Bra

Bye Bra

Perfektní řešení pro Vaše krásná ňadra.

Vysoce kvalitní holandská značka Bye Bra vznikla v roce 2011. Během dvou let od svého vzniku tento produkt pronikl do více než sta obchodů a modních butiků po celé Evropě.

Bye Bra A-B-C pro košíček A,B,C se 4 páry neviditelných podprsenek s okamžitým účinkem poskytuje maximální pohodlí díky své skvělé přilnavé zdvižné síle. Vyrobeno firmou 3M. Bye Bra je perfektní pro společenské šaty nebo pro oblečení bez ramínek či zad. BB je k dostání v různých velikostech. Můžete si vybrat, která velikost Vám sedí nejvíce.

Bye Bra je jednoduché řešení, jak rychle a efektivně pozvednout ženská ňadra bez nutnosti operace nebo klasické podprsenky. Bye Bra je vyrobena z tenké a pružné samolepicí fólie, ve tvaru podkovy, s jejíž pomocí je možné posunout bradavky o několik centimetrů výše. Může být také použita jako korekce – například pokud má žena dvě různě veliká prsa nebo každé prso má jiný tvar či pokud jsou bradavky různě vysoko. Pro košíčky A-C existuje Bye Bra A-C (Bye Bra D-F).

Díky své jedinečné kvalitě je Bye Bra dle našeho názoru mnohem lepší kvality než produkty dovezené z Číny. Nenechte se nutit do nákupu takových produktů, mohou totiž zanechat jizvy a červené skvrny. Bye Bra produkt je testován firmou SGS na bezpečnost pokožky a klasifikován jako ‚neškodný‘ v dermatologických testech. Video zřetelně vysvětluje, jak produkt funguje.