Bye Bra poskytuje maximální pohodlí díky své unikátní, přilnavé, výstužné síle. Vyrobeno firmou 3M a aplikace je tak snadná.

Samodržící podprsenka | 3M- vysoce kvalitní neviditelná podprsenka s okamžitým účinkem

Samodržící podprsenka – kvalita

Naše samodržící podprsenka s okamžitým účinkem je “made in USA” a vyrobena největším výrobcem náplastí – 3M. Distancujeme se od čínské napodobeniny produktu, která může mít negativní vliv na pokožku. Neviditelnapodprsenka.cz není jen lepící páska, ale průhledná, voděodolná, hypoalergenní lepící páska, kterou jste u jiných výrobců ještě neviděli.

Tuto vysokou kvalitu jsme schopni poskytovat díky naší spolupráci s ByeBra.com. V důsledku spolupráce s 3M se Bye Bra prodává v mnoha zemích a díky vysokému počtu prodaných kusů je Bye Bra schopna poskytovat neviditelné podprsenky za přijatelnou cenu. Jsme pyšní na to, že Vám můžeme doručit tuto mimořádnou kvalitu. Věříme, že existuje mnoho importů, kterým bychom naše prsa nesvěřili a to bylo jedním z důvodů k založení těchto webových stránek.

Proto máme právo se nazývat experty v samodržících podprsenkách – průhledných, nalepovacích páskách. Pokud máte nějaké dotazy týkající se materiálu, kvality nebo potřebujete pokyny k použití, které naleznete v tomto Bye Bra videu, neváhejte nám zavolat nebo poslat email přes naš kontaktní formulář.

Je na Vás, kolik samodržících podprsenek si chcete objednat.

Pokud chcete samodržící podprsenku jen vyzkoušet, objednejte si 3 páry, ale pokud jste náročná uživatelka, objednejte si 6 párů! Rozhodnutí je na Vás! Podívejte se na video, aby jste zjistili, jak jednoduché je neviditelnou podprsenku použít. Uvedené výrobky najdete níže!